Obsługa prawna firm Warszawa

Obsługa prawna firm Warszawa to nasza główna specjalizacja. Jako prawnicy mający na co dzień do czynienia z problemami prawnymi przedsiębiorców wiemy jak ważna jest stała pomoc adwokata w bieżących sprawach związanych z prowadzeniem firmy. Prowadząc obsługę prawną Twojej firmy skupiamy się na tym, aby jak najlepiej zabezpieczyć Twoje interesy i zapewnić bezpieczeństwo prawne.

Stała pomoc prawna

Naszą stałą pomoc prawną oferujemy zarówno lokalnie – dla przedsiębiorców mających siedzibę w Warszawie, jak również dla firm mających siedzibę na terenie całej Polski. Oferujemy także usługi dla podmiotów mających siedzibę poza granicami Polski, które potrzebują wsparcia prawnego w swojej działalności na rynku polskim.

Oferta obsługi prawnej firmy Warszawa

Nasza oferta stałej obsługi prawnej firmy jest w szczególności skierowana do małych i średnich firm, które nie zatrudniają na stałe prawników lub nie mają działu prawnego w firmie. Nasza kancelaria adwokacka w Warszawie doradza zarówno przedsiębiorcom prowadzącym działalność gospodarczą, jak również spółkom prawa handlowego (np. spółki z o.o. lub S.A.).

Obsługa prawna przedsiębiorstw

Jedną z grup klientów kancelarii, korzystających ze stałej obsługi prawnej firmy są przedsiębiorcy prowadzący jednoosobową działalność gospodarczą. Obsługując przedsiębiorców skupiamy się na bieżącej pomocy prawnej w sprawach pojawiających się w związku z prowadzoną działalnością. Udzielamy porad prawnych, opiniujemy umowy, doradzamy najbezpieczniejsze rozwiązania danego problemu, sporządzamy wezwania do zapłaty oraz pomagamy w sprawach pracowniczych – wszystko w zależności od potrzeb Twojej firmy.

Obsługa prawna spółek

Niewątpliwie najwięcej klientów naszej kancelarii, którzy korzystają ze stałej obsługi prawnej, prowadzi działalność w formie spółki z o.o. Wynika to zapewne ze specyfiki prowadzonej działalności, gdyż podczas bieżącego doradztwa prawnego, oprócz problemów związanych z prowadzeniem działalności, pojawiają się także sprawy związane ze sprawozdawczością spółki oraz dokonywanych zmian w spółce (zmiany wspólników, zmiany zarządu) i obowiązków prawnych z tym związanych. Naszym klientom pomagamy spełnić te obowiązki, aby ani spółka ani jej zarząd nie został narażony na odpowiedzialność z tego tytułu.

Jaką pomoc otrzymujesz korzystając z obsługi prawnej firmy?

Korzystając ze stałej pomocy naszego prawnika zapewniamy Ci kompleksowe wsparcie prawne w prowadzonej działalności. Przed rozpoczęciem współpracy badamy jakiego wsparcia prawnego potrzebuje Twoja firma. Staramy się jak najlepiej dopasować ofertę stałej współpracy prawnej do Twoich oczekiwań. Podpisując z nami umowę na stałą współpracę prawną masz gwarancję, że Twój problem prawny zostanie fachowo rozwiązany. Nasza kancelaria adwokacka w Warszawie oferuje Twojej firmie m.in.:

– udzielanie porad prawnych w ramach bieżących problemów prawnych;

– sporządzanie opinii prawnych oraz analiz;

– sporządzanie umów i kontraktów handlowych;

– analiza umów i kontaktów handlowych;

– windykacja należności (zarówno na etapie przedsądowym poprzez kierowanie wezwań do zapłaty jak również przed sądem po złożeniu pozwu o zapłatę);

– reprezentacja przedsiębiorcy przed organami administracji publicznej (nasz adwokat lub radca prawny będzie reprezentował Twoją firmę przed urzędem skarbowym lub urzędem miasta);

– dokonywanie zmian w Krajowym Rejestrze Sądowym (nasi prawnicy przygotują odpowiednie dokumenty do dokonania sprzedaży udziałów w spółce, zmiany zarządu czy zmiany umowy spółki);

– reprezentacja przedsiębiorcy przed sądem;

– prowadzenie spraw pracowniczych.

Każdy przedsiębiorca ma inne oczekiwania co współpracy z naszymi prawnikami, dlatego też ofertę stałej obsługi prawnej dopasowujemy pod kątem prowadzonej działalności oraz głównych problemów z którymi klient się spotyka.

Obsługa prawna firm Warszawa zakres

Nasi prawnicy – adwokaci oraz radcowie prawni – pomogą Ci zarówno w bieżących sprawach jak i skomplikowanych projektach wymagających zaangażowania prawników różnych specjalizacji. Nasza kancelaria adwokacka współpracuje zarówno z tłumaczami, komornikami sądowymi oraz notariuszami, co pozwala na zapewnienie kompleksowej obsługi prawnej Twojej firmy, oferując jednocześnie konkurencyjne stawki. Dla naszych klientów świadczymy doradztwo m.in. w zakresie:

– prawa cywilnego;

– prawa pracy;

– prawa gospodarczego i handlowego;

– prawa podatkowego;

– prawa administracyjnego;

– prawa karnego i karno-skarbowego;

– prawa własności intelektualnej;

– ochrony danych osobowych w tym RODO.

Dlaczego warto korzystać ze stałej obsługi prawnej firm?

Niewątpliwą zaletą posiadania stałej obsługi prawnej firmy jest to, że klient ponosi niższy koszt obsługi za godzinę pracy adwokata, niż ma to miejsce podczas jednorazowego zlecania danej sprawy i nieregularnej współpracy. Kolejnym plusem stałej współpracy jest fakt, że adwokat lub radca prawny, który zajmuje się obsługą prawną Twojej firmy ma szeroką wiedzę na temat prowadzonej przez Ciebie działalności. Wiemy z jakimi problemami boryka się Twoja firma i w związku z tym jesteśmy w stanie wypracować dla Ciebie rozwiązanie problemu w krótszym czasie niż miałoby to miejsce w przypadku braku stałej współpracy.

Obsługa prawna firm Warszawa – koszt

Koszt stałej obsługi prawnej zależny jest od wybranego przez klienta sposobu rozliczenia. W zależności od wyboru klienta koszt obsługi może być ustalony w oparciu o stawkę godzinową lub zlecenia sprawy do prowadzenia. Koszt obsługi prawnej zależny jest także od zakresu świadczonych usług prawnych i czasochłonności podjętych przez adwokata czynności.

Sposoby rozliczeń w ramach stałej obsługi prawnej firmy

Podczas pracy z przedsiębiorcami wypracowaliśmy kilka modeli rozliczeń dopasowanych od potrzeb klienta. Poniżej prezentujemy sposoby rozliczeń usług prawnych w ramach stałej współpracy.

Abonament prawny – klient wybierając abonament prawny decyduje się na wykupienie danej ilości godzin, którą może wykorzystać w ramach miesiąca. Ilość godzin w ramach abonamentu ustalana jest w porozumieniu z klientem po poznaniu jego zapotrzebowania na usługi prawne. Zaletą tego sposobu rozliczenia niższy koszt stawki godzinowej niż w przypadku współpracy bez wykupienia Abonamentu prawnego. Współpraca z klientem odbywa się w oparciu o umowę o stałą obsługę prawną. Wariant ten jest najczęściej wybierany przez przedsiębiorców.

Rozliczenie godzinowe – w tym modelu rozliczenia koszt obsługi prawnej zależny jest od ilości wykorzystanych godzin. Adwokat ustala z klientem stawkę za godzinę pracy. Klient wysyła zlecenie wykonania danej usługi na adres mailowy kancelarii a następnie nasz prawnik po uzyskaniu akceptacji wstępnych kosztów przez klienta przystępuje do jej wykonania.

Rozliczenie zadaniowe – klient decydując się na ten model rozliczenia zleca adwokatowi wykonanie danej usługi w sposób kompleksowy. Najczęściej stosowany przy sprawach sądowych. Klient z góry wie, ile będzie kosztować reprezentacja w danej sprawie i jakie koszty są z tą usługą związane.

Obsługa prawna firmy Warszawa (adwokat, radca prawny)

Korzystając z obsługi prawnej naszej kancelarii masz pewność, że sprawy Twojej firmy są rękach profesjonalistów. Współpracujemy jedynie z adwokatami i radcami prawnymi, którzy posiadają doświadczenie w obsłudze prawnej przedsiębiorców. Współpraca z naszym adwokatem w ramach stałej obsługi prawnej zapewni Ci bezpieczeństwo prawne i ochronę na wysokim poziomie.

Obsługa prawna firmy Warszawa przez naszą kancelarię adwokacką w Warszawie

Podczas świadczenia usług prawnych dla naszych klientów dokładamy starań, aby klient był w pełni świadomy jakie czynności podejmujemy w jego sprawie oraz jakie są koszty związane są z obsługą prawną firmy.

Działamy transparentnie – naszym priorytetem jest rzetelność i dokładność w rozliczeniach z klientem. Nasi prawnicy w jasny sposób przedstawiają koszty związane z obsługą prawną oraz kosztami dodatkowymi takimi tak koszty opłat sądowych, koszty tłumaczenia dokumentów czy opłat skarbowych.

Oferujemy konkurencyjne ceny – mamy świadomość, że rynek prawniczy stale się zmienia. Staramy się dostosować ofertę tak, aby była przystępna dla przeciętnego przedsiębiorcy, oferując konkurencyjne stawki za obsługę prawną.

Jesteśmy elastyczni – oferujemy różne modele rozliczeń. Proponujemy współpracę z adwokatem lub radcą prawnym bez konieczności wykupienia określonej ilości godzin do wykorzystania w danym miesiącu. Jesteśmy także otwarci na wszelkie sugestie ze strony klienta starając się sprostać jego oczekiwaniom.

Stała obsługa prawna firmy Warszawa – cennik

Aby poznać stawki za stałą obsługę prawną firmy i cennik usług świadczonych przez naszą kancelarię w Warszawie zapraszamy do niezobowiązującego kontaktu [email protected] lub pod numerem telefonu +48 22 114 52 36. Przygotujemy ofertę dostosowaną do Twoich oczekiwań i przedstawimy koszty z tym związane. Skontaktuj się z naszymi prawnikami w celu uzyskania wyceny.