Sprawy rodzinne i alimentacyjne

Niejednokrotnie problemy występujące wśród najbliższych wymagają uczestnictwa adwokata i sądu. Mając świadomość jak ważne sprawy są nam powierzane podchodzimy do nich z wyjątkową empatią i zrozumieniem. Wiemy, że często tego rodzaju dramat nie dotyczy jedynie osób zaangażowanych w sprawę, ale wpływa także na osoby dla nich najbliższe. Naszą specjalizacją jest również prawo rodzinne – adwokat dołoży wszelkich starań, aby wypracować jak najlepsze rozwiązanie dla naszego Klienta.

 

Dążymy do jak najszybszego zakończenia trwającego sporu, jednak w sytuacjach tego wymagających nie wahamy się użyć wszelkich dostępnych środków dla zapewnienia korzystnego rozwiązania dla naszego Klienta. Podczas świadczenia pomocy kierujemy się profesjonalizmem przy zapewnieniu pełnej poufności powierzonych nam problemów.

 

Sytuacje związane z rozwodem, o alimenty separacją czy opieką nad dziećmi często wiążą się z emocjami i stresem, co oznacza, że prawnik rodzinny musi odpowiednio podejść do sytuacji. Rolą kancelarii w takich sytuacjach jest spojrzenie na wszystko z dystansem, aby ułatwić przejście przez ten trudny czas i zapewnić jak najlepsze zabezpieczenie interesów klienta.

 

Nasza kancelaria adwokacka pomaga rozwiązać kwestie sporne takie jak:
– rozwód i separacja
– obniżenie i podwyższenie alimentów,
– ustalenie władzy rodzicielskiej,
– ustalenie kontaktów z dzieckiem,
– podział majątku,
– stwierdzenie nabycia spadku,
– o zachowek,
– o zasiedzenie.

 

Adwokat od spraw rodzinnych udziela pomocy prawnej dostosowanej do Twoich aktualnych potrzeb. Nasza kancelaria adwokacka prowadzi sprawy rozwodowe i o alimenty nie tylko na terenie Warszawy, a także jej okolic. W celu uzyskania szczegółowych informacji dotyczących reprezentacji przed Sądem i pomocy w danej sytuacji zapraszamy do kontaktu.