ZADZWOŃ 505 079 355

O nas

DMS Legal Kancelaria Adwokacka z siedzibą w Warszawie jest nowoczesną firmą prawniczą oferującą swoim klientom profesjonalną pomoc prawną. Dbamy o interesy klienta na każdym etapie postępowania. Prowadzimy sprawy zarówno przedsiębiorców jak i klientów indywidualnych. W swojej pracy kierujemy się najwyższą starannością, aby zapewnić wysoki poziom świadczonych usług prawnych.

Michał Stajniak

Michał Stajniak jest adwokatem specjalizującym się prawie cywilnym oraz prawie handlowym. Swoim klientom doradza w zakresie spraw cudzoziemców, reprezentując zarówno pracodawców jak i cudzoziemców w postępowaniach administracyjnych. Świadczy obsługę prawną podmiotów gospodarczych w tym spółek prawa handlowego. Zajmuje się również zagadnieniami z zakresu prawa karnego oraz prawa pracy.

Swoje doświadczenie zdobywał w warszawskich kancelariach adwokackich. Jest absolwentem Wydziału Prawa Uczelni Łazarskiego w Warszawie. Odbył aplikację adwokacką w Izbie Adwokackiej w Warszawie i z wynikiem pozytywnym złożył egzamin adwokacki uzyskując tytuł Adwokata. Został wpisany na listę adwokatów Izby Adwokackiej w Warszawie pod numerem WAW/Adw/7101. Włada językiem angielskim.

W ramach świadczonych usług współpracujemy z kancelarią komorniczą oraz kancelarią notarialną. Przy realizacji złożonych projektów współpracujemy ze specjalistami z poszczególnych dziedzin prawa tak, aby zapewnić naszym klientom wparcie merytoryczne na najwyższym poziomie.