ZADZWOŃ 505 079 355

Sprawy cywilne

Nasza kancelaria adwokacka w Warszawie oferuje kompleksową pomoc w zakresie prawa cywilnego. W naszej pracy skupiamy się na skrupulatności, rzeczowości i dążymy do wypracowania najprostszych rozwiązań.

 

Pomagamy klientom w sporach z funduszami sekurytyzacyjnymi takimi jak Kruk, Prokura, Ultimo i inne. Jeśli zatem otrzymałeś nakaz zapłaty pomożemy Ci w sporządzeniu środków odwoławczych. Z doświadczenia wiemy, że roszczenia dochodzone przez fundusze sekurytyzacyjne są często przedawnione co powoduje, że bardzo łatwo wygrać w sądzie taką sprawę. Dlatego też zachęcamy do kontaktu a przedstawimy szczegóły współpracy.

 

Reprezentujemy klientów przez sądami w sprawach cywilnych. Do spraw prowadzonych przez kancelarię zaliczają się w szczególności:
– sprawy o ochronę dóbr osobistych
– sprawy o ustalenie treści księgi wieczystej z rzeczywistym stanem prawnym
– sprawy o ustalenie nieważności umów
– sprawy o odszkodowanie i zadośćuczynienie
– prowadzenie postępowania w sprawie zasiedzenia
– sprawy spadkowe
– uchylenie się od skutków prawnych oświadczenia woli
– sprawy z zakresu umów m.in. najmu, leasingu, pożyczki, renty, dożywocia

 

Podejmując się prowadzenia danej sprawy mamy na uwadze przede wszystkim dobro Klienta. Podczas świadczenia usług prawnych przeprowadzamy wszystkie konieczne czynności konieczne do osiągnięcia pożądanego skutku. W przypadku zainteresowania naszą ofertą zapraszamy do kontaktu z adwokatem.