ZADZWOŃ 505 079 355

Sprawy cudzoziemców

Skomplikowane procedury, liczne dokumenty wymagane przez organy czy długie oczekiwanie na termin do złożenia dokumentów to tylko niektóre z trudności z jakimi zmagają się osoby, chcące przebywać legalnie w Polsce. Świadczona przez nas pomoc prawna dla cudzoziemców obejmuje przekazanie najistotniejszych informacji oraz bieżące wsparcie, aż do momentu, gdy legalizacja pobytu cudzoziemca dojdzie do skutku.

Nasza kancelaria posiada doświadczenie również w obsłudze pracodawców. Wspieramy osoby w uzyskaniu zezwolenia na pracę, jak również w legalizacji pobytu – niezależnie czy jest on stały, czy czasowy.

Prawo cudzoziemców jest jedną ze specjalizacji, którą nasza kancelaria realizuje poprzez reprezentację klientów w ciągu całego postępowania prowadzonego przed wojewodą i odpowiednim wydziałem. Pomagamy zarówno w zebraniu dokumentów niezbędnych do złożenia wniosku, jak i udzielamy wsparcia w trakcie trwającego już postępowania. Codziennie kontaktujemy się z urzędami i monitorujemy przebieg prowadzonych przez nas spraw, aby maksymalnie skrócić czas oczekiwania na decyzję.

Jeśli decyzja Wojewody jest negatywna służymy pomocą w jej zaskarżeniu. Sporządzamy odwołania od decyzji do Szefa Urzędu do Spraw Cudzoziemców oraz od innych decyzji administracyjnych wydanych przez organy. Reprezentujemy także klientów w dalszym trybie odwoławczym przed sądem administracyjnym.

Nasza kancelaria adwokacka w Warszawie pomaga także klientom w zakładaniu spółek i rejestracji firmy w Polsce, zapewniając niezbędne informacje.

Specjalizujemy się m. in w następujących sprawach dotyczących legalizacji:
– zezwolenie na pobyt czasowy,
– zezwolenie na pobyt stały,
– przedłużenie wizy,
– zezwolenie na pracę (w tym procedura związana z testem rynku pracy),
– rejestracja spółek.

Kancelaria adwokacka świadczy kompleksowe usługi związane z powyższymi zagadnieniami oferując konkurencyjne warunki współpracy. W celu umówienia się na spotkanie bądź poznania dodatkowych informacji, zapraszamy do kontaktu.